Contact

U kunt ons natuurlijk óók persoonlijk benaderen:

Martijn de GrootTechniek | mdegroot@syntera.nl

Tim MeijerOntwikkeling | tmeijer@syntera.nl

Harmanna Wiersma | Officemanagement | hwiersma@syntera.nl

Marleen NagtegaalCommunicatie | mnagtegaal@syntera.nl

Maurits PeerbolteCommunicatie | mpeerbolte@syntera.nl

Remko Luiken | Techniek & Communicatie | rluiken@syntera.nl

Roland Bouw | Techniek | rbouw@syntera.nl

Jan Zandbergen | Techniek & Communicatie | jzandbergen@syntera.nl 

Jan-Henk VenemaTechniek | jhvenema@syntera.nl 

Inge Wiersma | Ontwikkeling & Communicatie | iwiersma@syntera.nl 

Lydia Folkersma | Communicatie | lfolkersma@syntera.nl

Yvonne ArnstOntwikkeling & Communicatie | yarnst@syntera.nl

 

 

Waar zitten we

In principe overal, want afstanden zijn relatief. In anderhalf uur zijn we in de Randstad, bijvoorbeeld. Maar ons kantoor staat in Winschoten, Groningen.

Adres: Zeefbaan 22
Plaats: 9672 BN Winschoten
Post: Postbus 58, 9670 AB Winschoten

Telefoon: 0597-760030
Fax: 0597-760033
E-Mail: info@syntera.nl

Samenwerken werkt!

 

Routebeschrijving